PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11165}
7,3 30 650
ocen
7,3 10 1 30650
7,1 10
ocen krytyków
Traffic
powrót do forum filmu Traffic

Mogę tylko polecić. Problem narkotyków jest tematem tak szerokim, że naprawdę ciężko zamknąć go w jakimkolwiek filmie. Sondenbergh'ovi się udało.

ocenił(a) film na 8
kampus7

REWELACYJNY. Odziera ze wszelkich złudzeń. Tematyka jak najbardziej aktualna. Brutalnie realistyczny, wstrząsający (zwłaszcza wątek Heleny Ayali). Świetny montaż, zwłaszcza ten żółty filtr nałożony przy wątku Javiera i niebieski przy Caroline. Świetny Del Toro, ale również Douglas i cały drugi plan. Lubię Gladiatora, ale ten film rozłożył mnie na łopatki, powinien zostać nagrodzony Oscarem za najlepszy film 2000r. Na pewno Trafiic docenią Ci którzy mieli jakikolwiek kontakt z narkotykami. 10/10

ocenił(a) film na 8
kaioken26

Jeszcze jedno. Ocena 7,4 to naprawdę bardzo słaby żart.

użytkownik usunięty
kaioken26

Ten film to niemal arcydzieło, również uważam, że ocena 7,4 jest nieporozumieniem...

ocenił(a) film na 10

Dokladnie... Ocena powinna byc wyzsza. A Benicio to szczyt gry aktorskiej :). Nie wiem jak ten facet to robi, ale dla mnie idealnie wciela sie w przyznawane mu role. Ogladalam nie jeden film z jego udzialem i jestem pod wielkim wrazeniem jego gry aktorskiej, nie mowiac juz od samym Benicio jako o facecie ;). Dziwi mnie tez, ze w rankingu jest daleko w tyle, bo zamiast doceniac wlasnie takich aktorow jak Benicio, nastala moda na jakies "Zmierzchy" z wampirami i nastolatki podbijaja ranking aktorom, ktorym daleko do takich kreacji jak te stworzone przez pana Del Toro...

ocenił(a) film na 9
malaindianeczka

Wespół z "Requiem dla snu" i "Blow'em" to zdecydowanie najlepszy film o tej tematyce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones