PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11165}
7,3 30 650
ocen
7,3 10 1 30650
7,1 10
ocen krytyków
Traffic
powrót do forum filmu Traffic

kto śmiał porównywać tego śmiecia do pulp fiction, reqium for a dream, Transpotting To najgorszy film o dragach jaki oglądałem Zmarnowane ponad 2 godziny z mojego życia. 100% popierdółka Słabiutka hollywoodzka sensacja ! Odradzam !

użytkownik usunięty
szarf1_2

lecz się na głowę człowieku. Traffic to kawał świetnego kina, a po za tym nie porównuj tego filmu z Requiem dla snu, transpotting czy Pulp Fiction( chociaż nie wiem dlaczego ten film pada w tym kontekście).

ocenił(a) film na 8

hahahahahahahahahah delikatnie mowiąc koles.....! Traffic to świetny film i gdzie tu go porownywac do tych filmow ktore wymieniles????

ocenił(a) film na 9
szarf1_2

sory ale np. dla mnie Pul Fiction ne jest za fajny bo nie lubie kina Tarantino. a ile ty poza tym mialeś o tych dragach w pulpie ? nie przesadzaj.
a nominacje i nagrody które Traffic dostal o niczym nie swiadcza ?
IMHO świetny złozony film. polecam
pzdr

ocenił(a) film na 8
szarf1_2

Szanuję krytykę, a to, co byłeś łaskaw napisać, krytyką nie jest. Nie użyłeś ani jednego argumentu. Może po prostu powinieneś obejrzeć jeszcze raz jeżeli nie zatrybiłeś o co tam chodzi? Życzę dużo zdrowia.

ocenił(a) film na 8
szarf1_2

Ten film w przeciwieństwie do wymienionych jest o dragach, a nie o ich używaniu, więc nie ma co ich porównywać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones