PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11165}
7,3 30 650
ocen
7,3 10 1 30650
7,1 10
ocen krytyków
Traffic
powrót do forum filmu Traffic

Zamierzam go kupić na DVD. W ciemno. Podobał się wam? Polecacie go? PRoszę o opinie.

ocenił(a) film na 10
Aimee

Jeżeli o mnie chodzi to TRAFFIC przoduje na mojej liście najlepszych - warto, na prawde jeśli zamierzasz go kupic to nie wachaj sie :) jednak to tylko moje zdanie a film nie jest dla każdego
pozdrawiam

just_chili____

w Carrefourze na DVD 12,99zł kosztowal pare tyg. temu, wiem bo kupiłem i chyba dziś go obejrze

just_chili____

świetny klimat, bardzo mi się podobał. Jak dla mnie mógłby trwać 3h! Kupuj nie wahaj się! Pozdro

ocenił(a) film na 10
Aimee

Ja obejrzałem wczoraj i również polecam gorąco.
Jeden z lepszych filmów jakie widziałem.
trwa 2:16 ale wcale się nie dłuży :)

użytkownik usunięty
Aimee

ponad 100 komentarzy a ty prosisz o opinie?
bosh, blondynka jakas chyba czy co

ocenił(a) film na 9

Pomijając istnie "blondyńską" treść pytania, odpowiem na nie. Tak! Polecam film i to szczerze!

ocenił(a) film na 8
Aimee

ja go kupiłem za jakieś 14 zł i mi się bardzo podobał

Homer_6

A ja go dostalem wraz z zakupem szesciopaku wody kazimierskiej :D

ocenił(a) film na 10
Aimee

..dołączyli do bodajże "pani domu" swego czasu^^
..wyborne danie, polecam (oczywiście nie kupno "pani domu"..)

Seth_22

A ja go mam z jakiejś kolorowej gazety. Może to była "Pani domu"? :P A film polecam, jak wszyscy przede mną.

Ameriel

żadnych wartości nie przekazuje ten film, mimo że zawiera je w sobie. nie jest to film zły, dobrze się ogląda, choć do końca oglądnęłam tylko dlatego, że byłam ciekawa finału. finał - standardowy.
żadnej satysfakcji po obejrzeniu, jest to film z kategorii: by gones. obejrzałam i zapomnę.

4, bo Benicio Del Toro ratuje trochę ten film.

ocenił(a) film na 8
Aimee

No tak wydatek 5zł z na Allegro wymaga narodowej debaty.
Ale skoro już sprowokowałeś mnie do odpowiedzi stwierdzam, że film jest bardzo dobry i wart zakupu nawet za normalną cenę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones