PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11165}
7,3 30 636
ocen
7,3 10 1 30636
7,1 10
ocen krytyków
Traffic
powrót do forum filmu Traffic

"Na początku filmu bohater grany przez Michaela Douglasa rozmawia z prawdziwym senatorem Harrym Reidem. Chociaż rola senatora zapisana była w scenariuszu, Reidowi nie za bardzo się ona spodobała. Zamiast tego, pozwolił aktorowi zadać sobie pytanie i odpowiedział na nie własnymi słowami."

Obejrzałem film, ale dopiero teraz przeczytałem ową ciekawostkę.
Pamięta może ktoś o co Douglas zapytał senatora i jaka była jego odpowiedź?

_MAX_

W wersji oglądanej dziś przeze mnie scena wygląda tak, że senator Reid prowadzi monolog, mówiąc: "Zanim przejmiesz biuro do walki z narkotykami, nie wolno ci rozmawiać z prasą bez powiadomienia nas o tym...i bez doradców. Wielu ma tu swoje interesy, ale boją się ciebie, bo możesz zawetować ich budżety. Parlamentarzyści będą zadawać ci specjalnie przygotowane pytania, żeby wyjść na światłych ludzi. Nie pouczaj ich, lecz bądź pokorny. Wtedy uznają, że ich szanujesz. Okaż to, w imieniu prezydenta. Kiedy wróci z Rosji i Chin, poznacie się osobiście. Za miesiąc, na swojej pierwszej konferencji prasowej, naświetlisz prezydencką strategię wygrania wojny narkotykowej.".

Pzdr, generalnie film na 8/10

ocenił(a) film na 8
Dexterb

Dziękuję ! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones