PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11165}
7,3 30 650
ocen
7,3 10 1 30650
7,1 10
ocen krytyków
Traffic
powrót do forum filmu Traffic

dobry film

ocenił(a) film na 10

a ci którzy się nudzili może po prostu nie potrafią obejrzeć filmu w którym nie ma GŁÓWNEGO BOHATERA ... film po prostu opowiada o całości problemu ... nie znajdziecie tu super bohatera rozprawiającego się z całą bandą

ocenił(a) film na 8
_psydwa_

Przyłączam się do opini..Film jest po prostu dobry, warto obejrzeć.

użytkownik usunięty
_psydwa_

Ocena:8
Ja rowniez sie z tym zgadzam,warto obejrzec

ocenił(a) film na 8
_psydwa_

ano wlasnie to jest chyba przyczyna tego ze mojemu bratu film sie nie spodobal...:P a tak poza tym too rzeczywiscie swietny film. choc zaczawszy ogladac myslalam ze nawet na filmwebie na nieg nie zaglosuje... dolaczam do ulubionych:)

ocenił(a) film na 9
_psydwa_

zgadzam sie z opinia - bardzo dobry film :)))

_psydwa_

A mi strasznie się nie podobał. Nie wiem czemu, ale po prostu mnie denerwował i nie wiem dlaczego oglądałem go do końca. Filmy które poruszają kwestię narkotyków i są naprawdę dobre (wg mnie:P)to : Trainspotting, Requiem for a dream, a reszta niech się schowa.....

_psydwa_

Bardzo dobry film, nie rozumiem ludzi ktorzy mowia w nim o jakichs mankamentach, fakt ze film mozna bylo jeszcze trroche "dopicowac" chocby koncowke, ale nie zmienia to faktu ze to i tak dobry film.
Polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones