PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11165}
7,3 30 650
ocen
7,3 10 1 30650
7,1 10
ocen krytyków
Traffic
powrót do forum filmu Traffic

może być

ocenił(a) film na 5

film ogólnie dobry, ale pod względem operatorskim i montażowym do bani!!! kolory często całkowicie nie naturalne, a niektóre ujęcia dużo za dłógie i w dziwnych kadrach... zapewne jest na to solidne wytłumaczenie, jednak ja miałem wrarzenie że kamera pracowała cały czas na jednym balansie:) film polecam, ale nie bez krytycznie!

ocenił(a) film na 10
macieksiemo

jeżeli chodzi o kolory : są one przesadzone, ale takie miało byc założenie, oddaja w ten sposób klimat każdego miejsca, np. w Meksyku są przesycone żółcią bo to miejsce tak sie własnie kojarzy, upał, piach, kurz itp.
w ogóle film pod względem wizualnym ( zdjęcia, montaż ) dla mnie mistrzowstwo, dużo ręcznej kamery, długie ujęcia pewnie miały zwrócic uwagę na emocje

wiesz, jak kttoś nie przepada za takim stylem to zawsze nie będzie mu coś niepasowało
pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
macieksiemo

Jak dla mnie kolory były jedną z najmocniejszych zalet filmu.
Jak powyżej zostało napisane, odzwierciedlają klimat miejsca, w którym rozgrywa się akcja
Ujęcia dużo za długie? Kwestia gustu, wolę filmy nieco dłuższe,a nie takie gdzie klatka goni klatkę, nie można przemyśleć sprawy, odpowiednio uporządkować wątków w czasie trwania filmu, lubię być na bieżąco, jeżeli mozna to tak powiedzieć
co do kadrów, wg mnie im dziwniejsze tym lepsze
więc mamy całkiem skrajne zdanie w tych kwestiach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones