PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11165}
7,3 30 650
ocen
7,3 10 1 30650
7,1 10
ocen krytyków
Traffic
powrót do forum filmu Traffic

tragedia, nudy, flaki

ocenił(a) film na 1

Byłem na tym w kinie, doprawdy nie wiem jak wysiedziałem do końca. W życiu nie chciałbym obejrzeć tego filmu raz jeszcze... 1/10

ocenił(a) film na 9
KASTCOM

myślę że trochę przesadziłeś z oceną filmu - 1/10 . Są filmy które zasługują na takie dno ale na pewno nie ten . Film oczywiście mógł Ci się nie spodobać , może nie jest w twoim guście ale będąc obiektywnym odbiorcą trzeba docenić film taki jak ten pod aspektem wykonania, ąktorstwa i wielu innych rzeczy które sprawiają , że film jest klsyką określonego gatunku, ma swój klimat dzięki Soderbergh' owi.

ocenił(a) film na 1
doma175

Być może przez tak strasznie nudną fabułę nie doceniłem wykonania ani aktorstwa. Jedyne co pamiętam z tego filmu to moje spoglądanie na zegarek - ile jeszcze do końca...

KASTCOM

Mnie za pierwszym razem nudził, a za drugim się wkręciłem, a nawet morał wyniosłem z filmu.

ocenił(a) film na 6
KASTCOM

potwierdzam. fajni aktorzy (oprócz zety oczywiście), ładnie zmontowany itd., niby dość ciekawe wątki, ale jakoś ten film nudzi trochę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones